הבית החכם המשתלם ביותר בישראל

כולנו נהנים מיתרונותיה של הטכנולוגיה המודרנית, גם אם אנחנו לא בטוחים תמיד איך זה עובד. האינטרנט, מנועי המכוניות, הטלפונים הסלולריים: אף אחד מהם אינו הגיוני לחלוטין, אבל לקחנו את הטכנולוגיה הזו ואיננו יכולים לחיות בלעדיה. כך ניתן לומר על הבתים שלנו. בין אם מדובר במיקרוגל או מכונות כביסה. ההמצאות והציוד האחרונים הופכים את חיי היומיום שלנו לקלים יותר. אבל עכשיו, עם תוכנת מחשב חדשנית ידע טכנולוגי, מעצבי הבית נקטו נוחות פשוטה לתוך גבולות חדשים, יצירת מודל חדש לעתיד: בית חכם.

מה הם בתים חכמים?

בית חכם הוא בית רגיל בית רגיל למעט כל ציוד חשמלי מחובר למערכת המחשב. עם אוטומציה ביתית, לא צריך להיות תלוי במתגים או הפעלה ידנית. במקום זאת, כל נורה,טלוויזיה  ואפילו תרמוסטט נשלטים מרחוק  ע"י ממסד הנתונים במחשב. זה נשמע כמו משהו מתוך מסע בין כוכבים, אבל הדבר בעצם נהיה טרנד פופולרי בעיצוב הבית.

מה הטעם?

בשורה הסופית נוחות מוחלטת. כל דבר בבית יכול להיות נשלט באמצעות  טאבלט או סמארטפון .  הרבה יתרונות מעשיים. המכשירים החכמים שלך ידעו מתי להפעיל ולכבות, כמה אנרגיה נדרשת מהם, וכיצד לשמור על עצמם. זה לא רק שומר זמן נוח; הוא גם יעיל באנרגיה, שהוא ידידותי הן את הסביבה ואת חשבונות השירות שלך. בנוסף, בית ממוחשב יכול להסתגל לאופן שבו אתה חי: הוא יודע את הזמן שבו אתה מפעיל את האורות בבוקר, הוא יודע איזה

טמפרטורה אתה אוהב את הבית שלך כדי להישאר בבית, והוא אפילו יודע מתי לפתוח את דלת המוסך.

 

 

אז מה מה הם בעצם  מכשירי חשמל חכמים?

מכשירי חשמל חכמים הם ציוד המתוכנת  ממערכת שליטה מרכזית. (HUB) כל מכשיר מקומי יכול להיות מכשיר חכם, ולמרות שהם לא זולים, פעמים רבות הם יכולים להיות מושכר במקום קנה כדי לקצץ במחיר. בנוסף, המכשירים החשמלים מאפשרים  להוציא מכלל אפשרות תרחישים של חשמל דולק ללא סיבה.

 

מה מכשיר חכם יכול לעשות?

הם יכולים לחוש נחשול חשמלי ויכולים לכבות את כוחם. יכול לחוש כישלון במים ולכבות את החשמל. הם יודעים מתי הם צריכים הפשרה, הם יודעים כמה זמן לבשל את הארוחות שלך (כמה גלי מיקרו יכול לקרוא סריקה ברים על פריטים מזון ולהגדיר טיימרים שלהם), וכמה יכול אפילו לעקוב אחר תאריכי תפוגה או יכול ליצור מתכונים המבוססים על החומרים בארון. הבית שלך יידע מתי יורד גשם וסוגר את החלונות בשבילך, אפילו בזמן שאתה נמצא. אבל ההיבט המרתק ביותר של בתים חכמים היא כי האפשרויות הן בלתי מוגבלות לחלוטין, כי עכשיו אתה באמת יכול לתקשר עם הבית שלך.

למה לדבר עם הבית שלך?

תחשוב על האפשרויות שיש לך עכשיו על הפקודה שלך. עם מגע של כפתור או על ידי הקלטת של הקול שלך, אתה יכול להגיד לבית שלך בדיוק מה לעשות בשבילך. הנוחיות האמיתית, אם כי, הוא שקט נפשי זה מספק. מה אם אתה יכול לפקח על הבית שלך מרחוק? האם השארת את המבער הזה? בדוק את האינטרנט ברגע שאתה מקבל לעבוד ולספר התנור לכבות את עצמו. או לפקח על הטמפרטורה מהמשרד; ואז בדרך הביתה, דואר אלקטרוני או הודעת טקסט הבית שלך להפעיל את הכבשן. אם אתה מחוץ לעיר, אתה יכול אפילו להפעיל את האורות שלך לסירוגין כדי להדוף את prowlers, או זרוע אזעקה שלך מכל רחבי הארץ. או להגדיר כמה מצלמות ולצפות בבית שלך בכל מסוף המחשב.

אוטומציה הבית גדל יותר ויותר נפוץ כל יום, אשר באופן טבעי הוא נוהג עלויות הממוצע למטה. ואף על פי שזה נשמע מפחיד, גל העתיד הזה הופך במהרה למנהג היום. אז אתה בהחלט רוצה להתחיל לחשוב על המרת הבית שלך, קצת בכל פעם. קנה כי מכונת קפה אוטומטית או מערכת קול ממוחשבת. אתה לא צריך להשתגע לקנות כל מכשיר גאדג 'ט בשוק, אבל לאט לאט על ידי בניית הטכנולוגיה של הבית שלך, אתה נמנע מלהישאר מאחור באי הנוחות של העבר
.

0
מהפכת מוצרי הבית החכם של ברודלינק כבר כאן