10 מיתוסים בנושא בית חכם.jpg

5 מיתוסים בנושא בית חכם

10 מיתוסים שצריך לנפץ בדרך לבית חכם.

 

אוטומציה ביתית אינה דבר חדש. זה קיים כבר שנים. אבל בתים חכמים עם מערכות אוטומציה לתאורה יעילה, טמפרטורה וביטחון הם תחומים חדשים.

טכנולוגיה חדשה השולטת בביתך עם חווית מגע יחידה נראית מרתיעה בעיני רבים. וכשמשהו חדש, אנשים, כמו, צריכים להיות סקפטיים לגביו. אז הנה לפנינו טונות של מיתוסים נפוצים סביב אוטומציה ביתית.

ונחש מה? קיבלנו כל כך הרבה מהתפיסות המוטעות האלה מלקוחותינו שפשוט נאלצנו להפחית אותם.

בואו נבדוק באילו מיתוסים שלא יאמנו נתקלנו ולמה עליכם להפסיק להאמין להם.

מיתוס מס '1: אוטומציה ביתית יקרה מדי

התפיסה המוטעית הנפוצה ביותר שיש ללקוחותינו היא - אני לא יכול להרשות לעצמי! אנחנו לא מאשימים אותך אם אתה חושב שזה יקר מדי. אחרי הכל, זו טכנולוגיה חדשה. התקני אוטומציה לבית היו יקרים למדי בתחילה, אך הדברים השתנו כעת.

אוטומציה של בית חכם לא אומרת שתעשה מהפך מדע בדיוני בדומה לרומנים או סרטים בדיוניים. מוצרי בית חכם הם מכשירים פשוטים וניתנים לתכנות במחיר סביר.

אתה יכול גם למצוא ערכות הדגמה או סטרטרים שיש להם מעט מוצרים נחוצים כדי לטבול בעולם האוטומציה.

מיתוס מס '2: פשוט אופנה

כן, יהיה עליכם להשקיע כסף באוטומציה ביתית חכמה. אבל תחשוב על זה. תוכלו לייעל את צריכת החשמל שלכם, להפחית בזבוז אנרגיה ולחסוך כסף בטווח הארוך. ובואו נהיה כנים כאן, הנוחות ואורח החיים המשופר שמגיעים עם אוטומציה ביתית הם הדובדבן בראש. האם אתה עדיין חושב שזה לא שווה את ההשקעה?

מיתוס מס '3: אוטומציה ביתית חכמה מיועדת לבתים גדולים יותר

האם לדעתך הטבות בית חכם מיועדות רק לבתים גדולים יותר? זה לא נכון. טכנולוגיית בית חכם מיועדת לכל בית ללא קשר לגודלו וצורתו.

ניתן להתקין מכשירי אוטומציה ביתיים בעיצוב רטרופיט בכל בית כדי לשפר את החיים היומיומיים.

מיתוס מס '4: כל מכשירי הבית החכם זהים

מערכת התאורה האוטומטית, הווילונות והגוונים החכמים, האבטחה וכו 'נראה שכל חברת בית חכם מציעה סטים של מוצרים דומים. אך זכור שרק כמה מוצרים ניתנים להתאמה אישית כך שיתאימו לביתך.

רק חברות סלקטיביות מקבלות אישורים קריטיים המבטיחים את איכות מוצרי האוטומציה הביתית שלהם.

מיתוס מס '5: התקנת בית חכם דורשת מהפך ביתי שלם

שינוי מבנה הבית שלך והמערכות לאוטומציה הוא סיבה טובה לסמן אוטומציה ביתית מהרשימה שלך. ב- broadlink-israelאנו מבטיחים שתקבלו את טכנולוגיית האוטומציה הנכונה מבלי שתצטרכו לבצע מהפך.

אתה יכול להפוך את הבית שלך לבית חכם על ידי התקנת המכשירים והמודול שלנו. אין צורך בשיפוצים כבדים או מהפכים מכיוון שהמוצרים שלנו הם plug-play ומתאימים אישית כדי לענות על צרכי הבית החכם שלך.

מיתוס מס '6: זקוק לידע טכני

רוב האנשים חושבים שהתקנים ומערכות אוטומציה לבית הם כמה גאדג'טים מתוך סרט ריגול. זהו מיתוס נפוץ שעליך להיות טכנאי בכדי להשתמש במכשירים או לבצע שינויים. עם זאת, זה לא נכון.

אתה לא צריך להיות בעל ידע טכנולוגי כדי לחיות בבית חכם. למרות שזה נראה כמו משימה מרתיעה, כל מה שנדרש הוא מגע פשוט כדי לשלוט בבית שלך. broadlink-israel מציעה מערכות אוטומציה ביתיות משולבות עם לוחות מגע אינטואיטיביים המפשטים עוד יותר את השימוש במוצרי בית חכם.

מיתוס מס '7: זה לא אמין

האם אתה חושש שמוצר האוטומציה הביתית שלך או המערכת ינותקו במצב לא מקוון או יינעלו? נשמע מפחיד, נכון?

לרוב המכשירים הביתיים החכמים הפופולריים יש אמצעי בטיחותי להיכשל שמבטיח שהשהייה בבית תהיה פעילה גם בזמן שתקלות. ניתן לטפל בבעיות קלות בקלות באמצעות אתחול מחדש.

מיתוס מס '8: ההתקנה קשה

קל להתקנה של מוצרים לאוטומציה ביתית בעיצוב מלוטש ומחודש. העיצוב החדשני של מוצרי בית חכם    broadlink-israelמצמצם את זמן ההתקנה.

מערכות בית חכם משולב מבטיחות כי ההתקנה היא פשוטה ומוכנה לשימוש.

מיתוס מס '9: יישנה מיושנת לאחר מספר שנים של רכישה

מיתוס נפוץ נוסף הוא שטכנולוגיית אוטומציה ביתית חכמה תתיישן לאחר זמן מה. ראשית, כל מכשירי האוטומציה הביתית היעילים מעוצבים באופן עתידני. שנית, ברוב חברות האוטומציה הביתית יש מכשירים חכמים שמקבלים עדכונים קלים להתקנה ושומרים עליהם עדכניות.

מיתוס מס '10: מכשירי אוטומציה ביתיים אינם מאובטחים

כן, כולנו שמענו על מקרי פריצה למכשירי אוטומציה. וזה טבעי שיש ספקות לגבי האבטחה של מכשיר אוטומציה ביתית. על פי המומחים שלנו ב- broadlink israel, יש להעדיף מוצרים בעלי הסמכות כגון Z-Wave, Zigbee, Wifi וכו '. המוצרים לאוטומציה ביתית המשתמשים בפרוטוקולים כגון Z-Wave, Zigbee וכו' עומדים בתקני אבטחה מחמירים. .אוטומציה ביתית חכמה היא טכנולוגיה חדשה, ולכן נתונה לתפיסות מוטעות רבות. לטכנולוגיה עוצמתית זו יתרונות רבים לבעלי בתים. אל תתנו למיתוסים והז'רג'ים על אוטומציה ביתית להפחיד אתכם! המוצרים המניעים את הבית החכם הם רחוקים שנות אור מהמיתוס סביבם.אתה לא צריך לבזבז הון על אוטומציה ביתית או לממן מהפך ביתי מלא. אוטומציה ביתית חכמה משתלמת, חוסכת זמן, קלה לשימוש וחסכונית.

0
מהפכת מוצרי הבית החכם של ברודלינק כבר כאן