מתג חכם לבית חכם.jpg

מתג חכם

אנשים עשויים לקחת מתגי אור כמובנים מאליהם מכיוון שהם, אפשר להבין , די משעממים. (אם כי לא אלינו!), עם זאת, מתגים חכמים מוסיפים מעט פיצאז ונוחות ומאפשרים לך לשלוט על כל תאורת הבית שלך באמצעות אפליקציה או פקודה קולית בין אם אתה במשרד, בחופשה או במיטה למשך הלילה. . מכיוון שהוא קל לשימוש והתקנה – לא דורש השלחה של קו 0 !!!!, זול מספיק להתקנת כמה יחידות  ברחבי הבית, ותוכנן לתמוך באמזון Alexa, Google Assistant ו- IFTTT.

בנוסף ישנם אפשריות כמו שליטה מכל מקום בעולם לרבות הפעלה וכיבוי וביצוע 4 טיימרים שונים, כדלהלן: 1. טיימר יומי/שבועי  2. טיימר ספירה לאחורה  3. טיימר בתרחיש  4. טיימר מקסימלי . כמו כן, המתג מאפשר קבלת אינדיקציות ונתונים לגבי צריכת האנרגיה והזרם שמפיק וצורך דוד החשמל מהמתג החכם. עבור צריכת אנרגיה ניתן לקבל חתכים ברמה יומית / חודשית / שנתית. בנוסף, המתג מאפשר קבלת היסטוריית הדלקות יומית ומאפשרת למשתמש לקבל מידע חיוני אודות כמות ומשך ההדלקות באותו יום ולהחליט האם כדאי לו לבצע הדלקות נוספות. בנוסף לכל אלה. כשמדובר בתאורה חכמה, אחת הדרכים הכי חלקות וטבעיות לשדרג את הבית שלך היא באמצעות מתגים חכמים. הם פועלים כמתוכנן, גם כאשר האינטרנט נכבה וכמעט שלא תוכלו להבחין בהם לאחר התקנתם.

מפסק חשמל אינו המצאה מודרנית. הוא קיים במשך שנים רבות ונועד לשלוט על עוצמת האור בחדר או על חום המים אם החלטנו להדליק את דוד החשמל ביום קריר. עם זאת, בשנים האחרונות חל שדרוג מהותי בסוגיית הנראות כך שהביקוש למפסקי חשמל מעוצבים רק הולכת וגדלה. מעבר למראה החדשני והיוקרתי שמעניקים המפסקים לבית בעיצוב מודרני.

צור קשר

RM-PRO

  • ברודלינק בית חכם פייסבוק
  • ברודלינק יוטיוב

בית חכם בזול

מזגן חכם

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

Broadlink

RM-MINI

בית חכם

בקר IR

בית חכם אלקסה

Broadlink Alexa

בית חכם עשה זאת בעצמך

סוויצ'בי בית חכם

בית חכם,בית חכם אלחוטי, בית חכם זול, בית חכם משתלם, בית חכם לכולם, מפסק חכם, מפסק טא'צ חכם, מפסק תאורה חכם, מפסק דוד חכם, דוד חכם, דוד שמש חכם, תריס חכם, מפסק תריס חכם, מנורה חכמה, מפסק מדבקה, מזגן חכם, שקע טיימר, שקע טיימר חכם.

בזק בית חכם, מצלמה חכמה, שקע בזק חכם, ביטוח חכם, נורה חכמה בזק, בזק piper, piper camera, piper smart home, גלאי חכם, גלאי מזגן חכם , גלאי נורה חכמה גלאי דוד חכם, גלאי חכם.

מה ההבדל בין מפסק switchbee למפסק TC2 Broadlink? האם TC2 יכול להתממשק לרכזת של switchbee? מה ההבדלים בין שתי המפסקים האלחוטיים? האם שני המפסקים עובד בתדר RF?

השוואת מחירים בית חכם זאפ, מששואת מחירים מתג חכם זאפ , השוואת מחירים מתג דוד חכם, השוואת מחירים מפסק דוד חכם זאפ, השוואת מחירים מתג אלחוטי, השוואת מחירים מתג אלחוטי חכם זאפ, השוואת מחירים רכזת RM PRO, השוואת מחירים ברודלינק בית חכם, השוואת מחירים דוד שמש חכם.

מפסק טא'צ אלחוטי, מפסק דוד טאצ, מפסק חכם , מפסק חכם הזול, מפסק חכם לכולם, מפסק חכם wifi, מפסק חכם Zwave 916.02,  מפסק חכם zigbee מפסק חכם 2.4GHT, מפסק חכם זול, מפסק חכם לכולם, מפסק חכם blu, מפסק חכם בוילר, מפסק חכם מהודר.

בית חכם ZWAVE 916, zipato zipabox, Vera, vera edge, vera plus, MCO HOME, livolo בית חכם broadlink-livolo, מערכת זיהוי הצפות, מערכת אזעקה אלחוטית, מערכת זיהוי קול, מערכת ניטור אוויר, מערכת חיישנים, חיישן טמפרטורה, חיישן נפח חכם, חיישן דלת חכם, חיישן זיהום אוויר, חיישן קול.

הפתרון המהפכני שלנו מגיע לביתכם והופך לחוויה מתקדמת של נוחות, איכות חיים, וחיסכון בחשמל.  היישום החכם וידידותי שלנו יעזור לכם לשלב בצורה נוחה ופשוטה מערכת אוטומציה בעזרת מתן טכנולוגיה מודרנית ואמינה.

 

                                          הפתרון החדשני והאידיאלי ביותר לבית חכם.

חיבור בעזרת רכיב WIFI מובנה – מתגי Wtouch אלחוטיים ומאפשרים שליטה מלאה במכשירי החשמל מכל מקום בעולם על ידי הטלפון החכם והטאבלט, ללא בעיות של הפרעות וחיווט ומופעלות בעזרת הנתב הביתי (ראוטר).

ללא  צורך בבקר / רכזת בית חכם -  בעוד טכנולוגיות רבות דורשות בקר מרכזי / רכזת לשלוט במוצריהים ,מערכת Wtouch מתחברת  ישירות למתג החכם שלך, ומבטלת את  הצורך בבקר או רכזת בית חכם.

ללא צורך במגע - הדור הבא של הבית החכם כבר כאן, אמזון אלקסה וגוגל הום יבצעו כל פקודה קולית שתתילו  עליהם. נמצאים מתחת לשמיכה ורוצים להדליק את המתג דוד שמש?

ידידותי למשתמש - חווית שימוש קלה ופשוטה לתפעול, כל מתג ניתן להגדרה באמצעות האפליקציה לפי הגדרה, ,כך שהמערכת שלנו מתאימה עצמה לכל צורך בכל בית. כך שכל אחד יוכל לנהל את מכשירי החשמל בביתו בקלות בין אם מדובר בילד או מבוגר.

בית חכם לכולם -בהחלפה פשוטה של המתגים הקיימים במתגים חכמים ניתן להתקין את הבית החכם ללא הכנה, קידוחים או כל תשתית מיוחדת.

ראש ללא דאגות – חוששים  שאולי השארתם את מכונת קפה או את האורות דולקים כשעזבת את הבית? אתם מכוסים! ניתן לשלוט בקלות ובנוחות, בין אתם נמצאים בביתכם או בקצה העולם.

0
מהפכת מוצרי הבית החכם של ברודלינק כבר כאן