בית חכם אלחוטי.jpg

חשמל חכם אלחוטי

היום ניתן לשלוט בבת אחת על מגוון רחב של מוצרי חשמל באמצעות מערכת חשמל חכם אלחוטי. זוהי מערכת משוכללת המופעלת על מגוון המכשירים שיש ברחבי הבית: מזגנים, מערכות אוורור, מערכת סטריאו, מתגים חשמליים, מערכות חימום וכדומה. החשמל החכם מסייע לדיירי הבית לשלוט במוצרי החשמל שלהם מבלי לקום מהכיסא, ומשמשת כפתרון נוח וזמין עבור בעלי מוגבלויות שאינם יכולים להגיע פיזית למתג החשמל כדוגמת אנשים המרותקים למיטותיהם. אלה כמה יתרונות למערכת חשמל חכם אלחוטי שכדאי להכיר :

- חסכון באנרגיה

המערכת המשוכללת מאפשרת לתזמן את שעות ההדלקה של המכשירים החשמליים בבית ובכך לחסוך בצריכת חשמל ובהוצאות החשמל. כמו כן, מערכת זו יכולה להחליף את שעון השבת הפשוט עבור אנשים מסורתיים המקפידים שלא להדליק את האור בשבתות ובמועדי ישראל.

- שליטה נוחה

מערכת חשמל חכם אלחוטי מאפשרת לדיירי הבית לשלוט על כל החשמל ממקום מרכזי אחד מבלי הצורך לחפש את השלט של המזגן או הטלוויזיה. כמו כן, גם דייר אשר גר בחו"ל יכול לקבל נתונים על צריכת החשמל בביתו בישראל ועל המכשירים הדלוקים בכל עת.

- הפעלה מרחוק

ניתן להפעיל את המכשירים החשמליים מכל מקום, בדרך מהעבודה או בתור לקופאית בסופר, ובכך לחסוך זמן יקר. המערכת מותאמת לכל מכשיר נייד ו/או טאבלט מכל סוג שהוא.

- מערכת מאובטחת

המפסקים של מערכת החשמל החכמה פועלים במתח נמוך ולכן אינם יכולים לפגוע באדם.

- גם העיצוב חשוב

המערכת מגיע בדמות מפסק בודד המעוצב בטוב טעם, ופוטרת את הבית משורה ארוכה של מפסקי חשמל הפוגעים במראה האסתטי שלו.

broadlink israel– משדרגים את הבית

אם אתם מחפשים להכניס לבית חשמל חכם אלחוטי וליהנות מכל היתרונות שיש לו להציע, הומיטק היא המקום בשבילכם. החברה המנוסה והמקצועית מציעה מגוון רחב של מוצרים חכמים לביתכם, כאשר את מרביתם ניתן להפעיל באמצעות אפליקציה קלה ונוחה לשימוש. מבין המוצרים השונים תוכלו להתרשם מאיכותם של המתגים החכמים, מיעילותה של מערכת האזעקה המזהה פריצה לבית בזמן אמת, מהטכנולוגיה המשוכללת של השקעים או מהרגשים הסביבתיים המבחינים בכל שינוי בבית ופועלים כדי לשפר את האוויר שבו – הפעלת מיזוג אוויר בעת צורך או פתיחת התריסים החשמליים.

צור קשר

RM-PRO

בית חכם בזול

מזגן חכם

  • ברודלינק בית חכם פייסבוק
  • ברודלינק יוטיוב
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

Broadlink

RM-MINI

בית חכם

בקר IR

בית חכם אלקסה

Broadlink Alexa

בית חכם עשה זאת בעצמך

סוויצ'בי בית חכם

בית חכם,בית חכם אלחוטי, בית חכם זול, בית חכם משתלם, בית חכם לכולם, מפסק חכם, מפסק טא'צ חכם, מפסק תאורה חכם, מפסק דוד חכם, דוד חכם, דוד שמש חכם, תריס חכם, מפסק תריס חכם, מנורה חכמה, מפסק מדבקה, מזגן חכם, שקע טיימר, שקע טיימר חכם.

בזק בית חכם, מצלמה חכמה, שקע בזק חכם, ביטוח חכם, נורה חכמה בזק, בזק piper, piper camera, piper smart home, גלאי חכם, גלאי מזגן חכם , גלאי נורה חכמה גלאי דוד חכם, גלאי חכם.

מה ההבדל בין מפסק switchbee למפסק TC2 Broadlink? האם TC2 יכול להתממשק לרכזת של switchbee? מה ההבדלים בין שתי המפסקים האלחוטיים? האם שני המפסקים עובד בתדר RF?

השוואת מחירים בית חכם זאפ, מששואת מחירים מתג חכם זאפ , השוואת מחירים מתג דוד חכם, השוואת מחירים מפסק דוד חכם זאפ, השוואת מחירים מתג אלחוטי, השוואת מחירים מתג אלחוטי חכם זאפ, השוואת מחירים רכזת RM PRO, השוואת מחירים ברודלינק בית חכם, השוואת מחירים דוד שמש חכם.

מפסק טא'צ אלחוטי, מפסק דוד טאצ, מפסק חכם , מפסק חכם הזול, מפסק חכם לכולם, מפסק חכם wifi, מפסק חכם Zwave 916.02,  מפסק חכם zigbee מפסק חכם 2.4GHT, מפסק חכם זול, מפסק חכם לכולם, מפסק חכם blu, מפסק חכם בוילר, מפסק חכם מהודר.

בית חכם ZWAVE 916, zipato zipabox, Vera, vera edge, vera plus, MCO HOME, livolo בית חכם broadlink-livolo, מערכת זיהוי הצפות, מערכת אזעקה אלחוטית, מערכת זיהוי קול, מערכת ניטור אוויר, מערכת חיישנים, חיישן טמפרטורה, חיישן נפח חכם, חיישן דלת חכם, חיישן זיהום אוויר, חיישן קול.

הפתרון המהפכני שלנו מגיע לביתכם והופך לחוויה מתקדמת של נוחות, איכות חיים, וחיסכון בחשמל.  היישום החכם וידידותי שלנו יעזור לכם לשלב בצורה נוחה ופשוטה מערכת אוטומציה בעזרת מתן טכנולוגיה מודרנית ואמינה.

 

                                          הפתרון החדשני והאידיאלי ביותר לבית חכם.

חיבור בעזרת רכיב WIFI מובנה – מתגי Wtouch אלחוטיים ומאפשרים שליטה מלאה במכשירי החשמל מכל מקום בעולם על ידי הטלפון החכם והטאבלט, ללא בעיות של הפרעות וחיווט ומופעלות בעזרת הנתב הביתי (ראוטר).

ללא  צורך בבקר / רכזת בית חכם -  בעוד טכנולוגיות רבות דורשות בקר מרכזי / רכזת לשלוט במוצריהים ,מערכת Wtouch מתחברת  ישירות למתג החכם שלך, ומבטלת את  הצורך בבקר או רכזת בית חכם.

ללא צורך במגע - הדור הבא של הבית החכם כבר כאן, אמזון אלקסה וגוגל הום יבצעו כל פקודה קולית שתתילו  עליהם. נמצאים מתחת לשמיכה ורוצים להדליק את המתג דוד שמש?

ידידותי למשתמש - חווית שימוש קלה ופשוטה לתפעול, כל מתג ניתן להגדרה באמצעות האפליקציה לפי הגדרה, ,כך שהמערכת שלנו מתאימה עצמה לכל צורך בכל בית. כך שכל אחד יוכל לנהל את מכשירי החשמל בביתו בקלות בין אם מדובר בילד או מבוגר.

בית חכם לכולם -בהחלפה פשוטה של המתגים הקיימים במתגים חכמים ניתן להתקין את הבית החכם ללא הכנה, קידוחים או כל תשתית מיוחדת.

ראש ללא דאגות – חוששים  שאולי השארתם את מכונת קפה או את האורות דולקים כשעזבת את הבית? אתם מכוסים! ניתן לשלוט בקלות ובנוחות, בין אתם נמצאים בביתכם או בקצה העולם.

0
מהפכת מוצרי הבית החכם של ברודלינק כבר כאן