מפסק חכם אלחוטי.jpg

מפסק אלחוטי חכם

הדלקה וכיבוי אורות מרחוק אינם מדע בדיוני, ובזכות מפסק אלחוטי משוכלל ניתן לשלוט בקלות באורות הבית. הטכנולוגיה המתקדמת אינה משאירה אותנו מאחור כשמדובר בניהול הבית הפרטי שלנו. יותר ויותר אנשים הופכים את הבית שלהם לבית חכם ונהנים ממגוון היתרונות שיש לו להציע. השליטה האלחוטית במתגים של הבית מאפשרת לחסוך בזמן יקר ולשכוח מהצורך להדליק ולכבות את המתג באופן ידני, וכך להינות מנוחות ואיכות חיים בבית. החלטתם לשדרג את הבית ולהכניס אליו את טכנולוגיית של המפסק האלחוטי אשר נשלט משלט או מהסמארטפון או מהטאבלט? אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מפסק אלחוטי:

- לרכוש מחברה מוכרת

רכישת המפסק האלחוטי אינה דבר של מה בכך. קיימים חובבנים רבים המציעים מפסקים זולים ובלתי איכותיים שעלולים לצאת מכלל פעולה במהירות. משום כך, חשוב לרכוש מפסקים אלחוטיים מחברה אמינה ומוכרת המעניקה אחריות על מוצריה אשר קיבלו את אישור מכון התקנים ומשרד התקשורת.

- לרכוש מפסקים איכותיים

מפסקים זולים אמנם מפתים, אך אתם עלולים לשלם עליהם הרבה יותר כשתגלו שהם מתקלקלים מהר והתקלות הרבות לא מפסיקות להופיע. מוטב להשקיע ולרכוש מפסקים טובים יותר אשר משמשים

- לנסות תחילה בעצמכם

הדרך הטובה ביותר לדעת אם המפסק באמת מתאים לכם, הוא לנסות אותו תחילה. ניתן להזמין מתג אחד להתרשמות ובחינה של המוצר ולהתקין אותו במקום המפסק הקיים בטרם תרכשו פיתרון מערכתי לכל הבית.

מראה יוקרתי

במידה והשקעתם בפיתרון חכם כלשהו, חשוב להבין מה הערכים המוספים שאתם מקבלים ברכישת מערכת מפסקים שכזו. אחד הדברים החשובים הוא העיצוב והמראה של המתג שמשדרג את הבית באופן משמעותי.

ללכת על פיתרון פשוט וקל

קיימות חברות רבות אשר מציעות מפסקים אלחוטיים בעלי טכנולוגייה ותפקוד שאינו עובד על בסיס עיקרון החשמל ומותנה בתקינות של התקשורת והאינטרנט האלחוטי בבית. וודאו שתפקוד הפיתרון אותו בדקתם אינו תלוי בתשתית כלשהי ושהתקנתו פשוטה וקלה בדומה למפסקי החשמל הרגילים.

broadlink israel – מפסקים בדוקים ללא פשרות

מפסק אלחוטי כדאי לקנות בחברת הומיטק המספקת שירות אמין ומפסקים איכותיים העומדים בפני כל תקני הבטיחות. הצוות של החברה ישמח להעניק לכם ייעוץ וליווי אודות המפסקים והתקנתם ולסייע לכם בבחירת המפסק המעוצב המתאים לכם. המפסקים האלחוטיים של החברה בעלי טכנולוגיה ייחודית כאשר הם מותקנים על בסיס החשמל הרגיל באופן זהה למפסקים הרגילים ובעלי עיצוב מרהיב הכולל גימור זכוכית בטכנולוגיית טאצ'. מעבר לכך, כאן תוכלו למצוא מוצרים חכמים נוספים אשר יעזרו לכם להפוך את הבית לחכם יותר החל משליטה על המזגן, טלוייזיה, אודיו ועד לתאורה, תריסים,מערכת אבטחה חכמה להגנה מושלמת על ביתכם כולל מצלמות, שקעים וכדומה.

צור קשר

RM-PRO

בית חכם בזול

מזגן חכם

  • ברודלינק בית חכם פייסבוק
  • ברודלינק יוטיוב
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

Broadlink

RM-MINI

בית חכם

בקר IR

בית חכם אלקסה

Broadlink Alexa

בית חכם עשה זאת בעצמך

סוויצ'בי בית חכם

בית חכם,בית חכם אלחוטי, בית חכם זול, בית חכם משתלם, בית חכם לכולם, מפסק חכם, מפסק טא'צ חכם, מפסק תאורה חכם, מפסק דוד חכם, דוד חכם, דוד שמש חכם, תריס חכם, מפסק תריס חכם, מנורה חכמה, מפסק מדבקה, מזגן חכם, שקע טיימר, שקע טיימר חכם.

בזק בית חכם, מצלמה חכמה, שקע בזק חכם, ביטוח חכם, נורה חכמה בזק, בזק piper, piper camera, piper smart home, גלאי חכם, גלאי מזגן חכם , גלאי נורה חכמה גלאי דוד חכם, גלאי חכם.

מה ההבדל בין מפסק switchbee למפסק TC2 Broadlink? האם TC2 יכול להתממשק לרכזת של switchbee? מה ההבדלים בין שתי המפסקים האלחוטיים? האם שני המפסקים עובד בתדר RF?

השוואת מחירים בית חכם זאפ, מששואת מחירים מתג חכם זאפ , השוואת מחירים מתג דוד חכם, השוואת מחירים מפסק דוד חכם זאפ, השוואת מחירים מתג אלחוטי, השוואת מחירים מתג אלחוטי חכם זאפ, השוואת מחירים רכזת RM PRO, השוואת מחירים ברודלינק בית חכם, השוואת מחירים דוד שמש חכם.

מפסק טא'צ אלחוטי, מפסק דוד טאצ, מפסק חכם , מפסק חכם הזול, מפסק חכם לכולם, מפסק חכם wifi, מפסק חכם Zwave 916.02,  מפסק חכם zigbee מפסק חכם 2.4GHT, מפסק חכם זול, מפסק חכם לכולם, מפסק חכם blu, מפסק חכם בוילר, מפסק חכם מהודר.

בית חכם ZWAVE 916, zipato zipabox, Vera, vera edge, vera plus, MCO HOME, livolo בית חכם broadlink-livolo, מערכת זיהוי הצפות, מערכת אזעקה אלחוטית, מערכת זיהוי קול, מערכת ניטור אוויר, מערכת חיישנים, חיישן טמפרטורה, חיישן נפח חכם, חיישן דלת חכם, חיישן זיהום אוויר, חיישן קול.

הפתרון המהפכני שלנו מגיע לביתכם והופך לחוויה מתקדמת של נוחות, איכות חיים, וחיסכון בחשמל.  היישום החכם וידידותי שלנו יעזור לכם לשלב בצורה נוחה ופשוטה מערכת אוטומציה בעזרת מתן טכנולוגיה מודרנית ואמינה.

 

                                          הפתרון החדשני והאידיאלי ביותר לבית חכם.

חיבור בעזרת רכיב WIFI מובנה – מתגי Wtouch אלחוטיים ומאפשרים שליטה מלאה במכשירי החשמל מכל מקום בעולם על ידי הטלפון החכם והטאבלט, ללא בעיות של הפרעות וחיווט ומופעלות בעזרת הנתב הביתי (ראוטר).

ללא  צורך בבקר / רכזת בית חכם -  בעוד טכנולוגיות רבות דורשות בקר מרכזי / רכזת לשלוט במוצריהים ,מערכת Wtouch מתחברת  ישירות למתג החכם שלך, ומבטלת את  הצורך בבקר או רכזת בית חכם.

ללא צורך במגע - הדור הבא של הבית החכם כבר כאן, אמזון אלקסה וגוגל הום יבצעו כל פקודה קולית שתתילו  עליהם. נמצאים מתחת לשמיכה ורוצים להדליק את המתג דוד שמש?

ידידותי למשתמש - חווית שימוש קלה ופשוטה לתפעול, כל מתג ניתן להגדרה באמצעות האפליקציה לפי הגדרה, ,כך שהמערכת שלנו מתאימה עצמה לכל צורך בכל בית. כך שכל אחד יוכל לנהל את מכשירי החשמל בביתו בקלות בין אם מדובר בילד או מבוגר.

בית חכם לכולם -בהחלפה פשוטה של המתגים הקיימים במתגים חכמים ניתן להתקין את הבית החכם ללא הכנה, קידוחים או כל תשתית מיוחדת.

ראש ללא דאגות – חוששים  שאולי השארתם את מכונת קפה או את האורות דולקים כשעזבת את הבית? אתם מכוסים! ניתן לשלוט בקלות ובנוחות, בין אתם נמצאים בביתכם או בקצה העולם.

0
מהפכת מוצרי הבית החכם של ברודלינק כבר כאן